KONST / Litografier / Litografi 8012004
nr 801 2004
Litografi
signerad, Stockholmsmotiv, 28 x 41
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 januari 2013
kl 19:39:46
150 kr
300 kr
300 kr
400 kr
700 kr
500 kr